Merhaba Sevgili Öğrencim;

Dün başlattığımız sitemize gerçekten çok yoğun bir talep oldu. İnanın bunu biz de beklemiyorduk. Bir çok güzel mesaj aldık. Bu mesajları okudukça yaptığımız işin size ne kadar yararlı olabileceğini gördük. Teşekkür ederim sana.

Şu anda YGS sonuçlarını beklemekte ve inanın biliyorum tedirginsin. Derslerine konsantre olup çalışmakta zorlanıyor olabilirsin şu günlerde. Hatta çevrendekilerle kendini kıyaslayıp "onlar nasıl yaptı ben nasıl yapamadım?" düşüncesi seni yiyip bitiriyor olabilir. Sıralaman beklentin altında olduğu için bir tedirginlik olabilir. En kötüsü ise "Seneye Kaldım Düşüncesiyle" bırakmış olabilirsin.

Bunu Sakın YAPMA!

Hepsini BOŞVER!

Bana İnan Hepsini BOŞVER!

Eski ÖSS-ÖYS sistemi ve son 7 yıldır da YGS-LYS sınavlarında ilk aşamadan müthiş sıçramalar yapan öğrenciler gördüm. Bunun en açık örneği şu an videolarda görmediğin diğer oğlum. ilk sınavda 52.000 gibi bir sıralama yapıp diğer sınavda 3200 sıralama yaptı.Tam tersini ise YGS'de ilk 4000'lerde olup LYS sınavlarında 30.000'lere kadar gerileyen öğrencilerde gördüm. 170 soru %60'lık bir dilim. Koca bir müfredat ve Sen. Sen ondan daha kocamansın. Bunun telafisi var. Telafisi olmasa "Ne yapalım kısmet değilmiş" derdim sana.

Biz olalım başka platformlar olsun bunların içeriği kalitesi ne olursa olsun olay SENSİN!

Biz sadece bir aracız ve bu aracı kullanmak size bağlı.

Üniversiteye başladığında inan şu sınav dönemlerinde çektiği sıkıntılar kuş olup uçacak hatırlamayacaksın bile. Gel biraz daha dayan. Al kahveni yanına, keyfine bak keyif almaya çalış yaptığı işten. Göreceksin ki sonunda sen bile inanamayacaksın sonucuna.

Ne Güzel İş yapmışım diyeceksin. Hadi bakalım. Haydi Kolay Gelsin Sana. Ben ne zaman olursa olsun buradayım. Çekinme.

Sevgilerimle..