Merhaba Arkadaşlar. Nasılsınız? Sağolun ben de iyiyim..

Bu dersleri biz hazırlarken sizde herhangi bir eksik bırakmayacak şekilde hazırladık. En başından en sonuna. En basitinden en zoruna doğru. Fen derslerinde önemli olan "KONUYU ÇOK İYİ BİLMEK" Çook fazla ekstra soru çözmenize gerek kalmayacak zaten üstüne. Çünkü zaten konudaki soru çeşitliliği bir yerden sonra başa sarıyor. O yüzden bu konular için "çok geç olur soru çözmem lazım" düşüncesi varsa o düşünceyi taşıma. 43 yıldır bu işi yapıyorsam bana güven. Anlatımlarda sizin seviyenizi bilmediğim için, biraz yavaş bir anlatım olabilir. İstersen hızı 1,25 - 1,5 alabilirsin. Tüm doküman ortalama 5-6 saat. Çözümleri de izlersen tabii. Vakit olarak bir sıkıntı yaşamayacaksın.

Kalan sürede sizleri sınava çok iyi sokmak adına, ÖSYM'in son yıllardaki soru tarzlarına yakın ve sınavda çok benzer diyebileceğimiz sınavlar hazırlamak istiyoruz. Hem de belkide size anlatamadığımız bazı dersleri sınavlarda değinerek belkide bazı soru işaretlerini giderebileceğimizi umuyorum. Bu konuda ayrıntıları ileride paylaşacağız. İmkanımız verirse, Türkiye Sıralaması şeklinde de yapabiliriz.

Tüm yükünüzü organik adına vermeyin. Yeri geliyor diğer konulardan da çok ciddi eleyici sorular gelebiliyor. Açık söylüyorum, Mol kavramı - Gazlar herhangi birisini aldığında, o dersi en başından en sonuna kadar yaptığında kendine bir katkısı olduğunu düşünmüyorsan zaten bu konuyu çok iyi biliyorsun demektir. Daha da derinlemesine işlemeye gerek yok. Olimpiyatlara sokmuyoruz sizi. Böyle bir durumda bize bir mail at hemen geri iadesini yapalım. Size katkısı olmayan bir durumun bize de bir katkısı olmasını doğru bulmuyoruz.

Hepinize İyi Çalışmalar Diliyorum. Kendinize iyi bakın. Kendinize inanın ve kafanızdaki Kimya korkusu varsa silin. Sorularınız olursa mail atabilirsiniz. İnstagramdan da yetişmeye çalışıyoruz. Takibe GT :)

Görüşmek Üzere