V3d2idfr66naixbaecnm

BKS-1 Kitabı + PRT-1 TYT Deneme Sınavları

Güncel TYT Konularını ve Sınav Denemelerini İçermektedir. Video Dersler Dahil Değildir.

Lütfen Okuyunuz ÖNEMLİDİR. !

Sevgili Öğrenciler Merhaba.

Tamamen renkli cıvıl cıvıl bir kitabımız artık yayında. Siparişinizden 1-2 gün sonra kargoya veriliyor.

BKS-1 Ders kitabımız çıkmıştır. İlk Aşama İçin Gereken Tüm Bilgiler ve Konular Mevcuttur.

1'den fazla kitap siparişi verecekseniz eğer, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Şu anlık sistem her kullanıcı için 1 kitap seçeneği sunmaktadır. Stoklarımız sınırlı olduğu için en kısa zamanda sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

KİTAP İÇERİĞİ İLK AŞAMA SINAVININ TÜM KONULARINI EKSİKSİZ OLARAK KARŞILAMAKTADIR.


- ŞU ANLIK KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİMİZ YOKTUR.


- Eğer kredi kartınız yoksa, Havale seçeneği ile de alabilirsiniz. Havale adreslerimiz, Ana sayfada Sağ üst köşede bulunmaktadır. Havale işlemini gerçekleştirdikten sonra telefon numaramızdan, gerek arayarak gerek whatsapp yolu ile aşağıdaki bilgileri verebilirsiniz, veya mail atabilirsiniz.


- Kargonuz PTT Kargoya verilecektir. ( Kargo takip numarası verdiğiniz telefon numarasına gönderilecektir )


- Kitabımızı siparişini buradan tamamladıktan sonra sistem sizi adres bilgilerinizi yollamanız adına bir sayfaya yönlendirecektir. Oradan Bize Adres Bilgilerinizi attığınızda kitabınız sorunsuz şekilde ulaşacaktır.


Hepinize iyi Çalışmalar diliyor, Size ve Bize Hayırlı olmasını diliyoruz.


Sorularınız olursa bize alt tarafta bulunan Soru-Cevap kısmındaki yerdeki yorum bölümünden yada instagram hesaplarımızdan kısacası her yerden sorabilirsiniz :)


Öğretmen


Alaittin Güneş
Alaittin Güneş

Kısaca 43 yıllık bir öğretmenlik deneyimi desek yanlış olmaz. On binlerce öğrenci, yayınladığım kitaplar.. Artık sadece İzmir'de değil, Online-Eğitim sayesinde Türkiye'nin dört bir yanından sizlere bu dersleri ulaştırabildiğim için çok mutluyum. Bu derslerle gerek okul sınavlarınızda gerek gireceğiniz YGS/LYS'de çok başarılı olacağınıza içtenlikle inanıyorum. Bugüne kadar belki de hiç sevmediğin dinlerken sıkıldığın bu dersin aslında ne kadar keyifli olacağını göreceksin. Sen yeter ki iste. Gerisini beraber halledelim. Hepinize Başarılar..


Ders İçeriği


  Soru-Cevap
Uygun Günler
Günler after you enroll

Haydi Başlayalım