Lpy2agjitewoex4hfj2p

BKS-3 Kitabı + PRT-2/3 AYT Deneme Sınavları

Güncel AYT Konularının 5 tanesini İçermektedir. Video Dersler Dahil Değildir.

Lütfen Okuyunuz ÖNEMLİDİR. !

Kitaplarınız 17 Eylül 2018 itibari ile yollanacaktır.

Sevgili Öğrenciler Merhaba.

BKS-3 Ders kitabımız çıkmıştır. İkinci Aşama İçin gerekli olan 5 konunun tüm bilgilerini içermektedir.

1'den fazla kitap siparişi verecekseniz eğer, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Şu anlık sistem her kullanıcı için 1 kitap seçeneği sunmaktadır. Stoklarımız sınırlı olduğu için en kısa zamanda sipariş vermenizi tavsiye ederiz.


- ŞU ANLIK KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİMİZ YOKTUR.


- Eğer kredi kartınız yoksa, Havale seçeneği ile de alabilirsiniz. Havale adreslerimiz, Ana sayfada Sağ üst köşede bulunmaktadır. Havale işlemini gerçekleştirdikten sonra telefon numaramızdan, gerek arayarak gerek whatsapp yolu ile aşağıdaki bilgileri verebilirsiniz, veya mail atabilirsiniz.


- Kargonuz PTT Kargoya verilecektir. ( Kargo takip numarası verdiğiniz telefon numarasına gönderilecektir )


Hepinize iyi Çalışmalar diliyor, Size ve Bize Hayırlı olmasını diliyoruz.Öğretmen


Alaittin Güneş
Alaittin Güneş

Kısaca 43 yıllık bir öğretmenlik deneyimi desek yanlış olmaz. On binlerce öğrenci, yayınladığım kitaplar.. Artık sadece İzmir'de değil, Online-Eğitim sayesinde Türkiye'nin dört bir yanından sizlere bu dersleri ulaştırabildiğim için çok mutluyum. Bu derslerle gerek okul sınavlarınızda gerek gireceğiniz YGS/LYS'de çok başarılı olacağınıza içtenlikle inanıyorum. Bugüne kadar belki de hiç sevmediğin dinlerken sıkıldığın bu dersin aslında ne kadar keyifli olacağını göreceksin. Sen yeter ki iste. Gerisini beraber halledelim. Hepinize Başarılar..


Sık Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Bu Ders Şu An Kayda Açık Değil